Кантакты
ЗТАА «Сэн-Габэн Будаўнічая Прадукцыя Белрус»
220088, г.Мінск, вул. Антонаўская, дом 14Б, каб. 11.
Калі ў Вас узніклі пытанні и прапановы, калі ласка, запоўніце анкету для сувязі са спецыялістам.

Дырэктар
  • Лойка Юрый Леанiдавiч

Галоўны бухгалтар
  • Оськіна Алена Барысаўна
Alena.Oskina@saint-gobain.com

Маркетолаг
  • Уласенка Наталля Мiкалаеўна
Natali.Vlasenko@saint-gobain.com 

Спецыялiст аддзела продажаў, брэнды ISOVER, GYPROC, WEBER
  • Міхалап Алег Валерыянавіч
Oleg.Miholap@saint-gobain.com

Спецыяліст аддзела продажаў, брэнды ISOVER, GYPROC, WEBER
  • Трушкевiч Вiталь Вiктаравiч
Vitaly.Trushkevich@saint-gobain.com

Спецыяліст аддзела продажаў, брэнд ECOPHON
  • Каралёў Аляксандр Уладзiмiравiч
Aliaksandr.Karaliou@saint-gobain.com 

Аналітык аддзела продажаў
  • Захарава Наталля Дзмітрыеўна
Natalia.Zakharova@saint-gobain.com