>
Кантакты
ЗТАА «Сэн-Габэн Будаўнічая Прадукцыя Белрус»
220088, г.Мінск, вул. Антонаўская, дом 14Б, 1 паверх, каб. 12.
Калі ў Вас узніклі пытанні и прапановы, калі ласка, запоўніце анкету для сувязі са спецыялістам.

Дырэктар
  • Шыянок Алена Пятроўна

Галоўны бухгалтар
  • Оськіна Алена Барысаўна
Alena.Oskina@saint-gobain.com

Кіраўнік аддзела продажаў
  • Міхалап Алег Валерыянавіч
Oleg.Miholap@saint-gobain.com

Спецыяліст па продажах ISOVER
  • Захарава Наталля Дзмітрыеўна
Natalia.Zakharova@saint-gobain.com

Спецыяліст па праектных продажах
  • Трушкевiч Вiталь Вiктаравiч
Vitaly.Trushkevich@saint-gobain.com

Маркетолог
  • Уласенка Наталля Мiкалаеўна
Natali.Vlasenko@saint-gobain.com 

Лагіст
  • Маісеева Ірына Пятроўна
Irina.Moiseeva@saint-gobain.com